KOLLÉGIUMI DÍJ - NOVEMBER

A 2020. NOVEMBER HAVI DÍJ FIZETÉSE
2020. november 19., 10:15
A 12/2020. sz rektori utasítás szerint kiköltözött hallgatók számára

Figyelem, változás a november havi kollégiumi díj fizetésében!

Ezúton tájékoztatjuk a 2020. november 14. szombat 16:00 óráig a kollégiumból kiköltözött hallgatókat, hogy 2020. november hóra félhavi kollégiumi díjat kötelesek fizetni.

Aki korábban befizette a teljes havi díjat, annak a Miskolci Egyetem a félhavi összeget visszautalja. Annak, aki nem fizette be, a Neptunban a kiírt tételt módosítottuk, kérjük e szerint rendezzék a díjat.

A 2020. november havi kollégiumi díj megfizetésének határidejét szintén módosítottuk. A tétel rendezése mulasztási díj fizetése nélkül 2020. november 30-ig lehetséges.

Kérdéseikkel a kollegium@uni-miskolc.hu elektronikus levél címre küldött üzenetben fordulhatnak.