PÓTFELVÉTELIZŐK FIGYELMÉBE

Kollégiumi elhelyezés kérelmezése
2024. augusztus 1., 14:55
A pótfelvételi eljárásban résztvevők figyelmébe!

A Miskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma a rendkívül korlátozott férőhely szám miatt, a pótfelvételizőknek elsősorban a Miskolci Rendvédelmi Technikum közreműködésével elérhető kollégiumi férőhelyeket ajánlja.

Amennyiben mindenképpen a Bolyai Kollégium épületeinek egyikébe kíván bekerülni - Uni-Hostel Diákotthon, E/1, E/2, E/5 és E/6 épületek - akkor lehetősége van évközi pályázatot benyújtania.

Figyelem! A pályázatok elbírálása folyamatos (jelentkezési határidő nincs) és az üres helyek függvényében történik. Az előző tanévben hasonló túljelentkezési arányok mellett, volt, akinek csak a tavaszi szemeszterben tudtunk férőhelyet ajánlani. Kérjük, ezt mindenképpen mérlegelje, és ennek tudatában válassza ezt a megoldást!