HA NEM KAP(OTT) KOLLÉGIUMOT

Kollégiumi lakhatás az elutasított hallgatóknak
2024. augusztus 1., 10:40
Alább olvasható a Miskolci Rendvédelmi Technikum ajánlata a kollégiumi felvételt nem nyert hallgatók számára.

Szálláslehetőség a Miskolci Rendvédelmi Technikum kollégiumában azon hallgatóknak, akik nem nyertek felvételt a 2024/2025-es tanévre a Bolyai Kollégium egyik épületébe sem.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a Miskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma nem fogadja az MRVT kollégiumi jelentkezéseket és nem ad felvilágosítást a szálláslehetőséggel kapcsolatban. A jelentkezéseket a megadott címre kell benyújtani és kérjük, kérdéseikkel is a megadott elérhetőségeken érdeklődjenek. Köszönjük megértésüket.