RENDKÍVÜLI MŰKÖDÉS

A Bolyai Kollégium működésével kapcsolatos tájékoztatás
2020. március 26., 10:30
A COVID-19 járványveszély miatti különleges intézkedések a kollégiumokban.

Tisztelt Hallgatók!

A koronavírus terjedésének megelőzése és a kollégák védelme érdekében a Bolyai Kollégium rendkívüli működési rendje az alábbiak szerint alakul.

• A személyes ügyfélfogadás visszavonásig szünetel.

• A Kollégiumigazgatóság munkatársai és a Gondnokok nem fogadhatják személyesen a Kollégistákat, Hallgatókat ügyintézés céljából.

• Az ügyintézés online módon, elektronikus levelezés formájában történik.

• Kérjük, forduljon kérdéseivel, problémáival hozzánk a kollig@uni-miskolc.hu vagy a bolkonya@uni-miskolc.hu címre küldött elektronikus levél útján.

• Kollégiumban tapasztalt épületüzemeltetési meghibásodásokat, javításokat kérem a kollszp@uni-miskolc.hu címre jelezzék, ezáltal az E/4 és E/6 épületben a hiba bejelentő füzet visszavonásig szünetel.

• A kollégiumi épületekben a rendezvények tartása, közösségi terek használata és a vendégfogadás visszavonásig szünetel.

• Az épületekbe csak az ott lakók léphetnek be, a kollégiumi kártyájuk vagy a szoba kulcsának felmutatásával.

• A szobakulcsokat nem kell leadni a portán. Egy szobához csak annyi kulcs lehet forgalomban, ahány lakója a szobának van.

• A kijelölt kollégiumi lakhelyet önkényesen megváltoztatni, más szobába átköltözni, e-mailben kapott írásos engedély nélkül szigorúan tilos.

• Kérem, tartózkodjanak a gyülekezéstől a közösségi helyiségekben – különös tekintettel a konyhára –, ügyeljenek arra, hogy 3-4 főnél több egy időben a helyiségben ne tartózkodjon.

• A konyha a főzést, az ételkészítést szolgálja, nem rendezvény tér. A konyhát csak rendeltetésszerűen szabad használni.

• A kollégiumban a nap minden szakában tilos a hangoskodás, rendbontás, gyülekezés. Azokkal szemben, akik ezt megszegik – különös tekintettel este 23:00 óra és reggel 08:00 óra közötti időszakban – eljárást kezdeményezünk.

Kérem az intézkedések tudomásulvételét.

Köszönettel:

Sulák László, kollégiumigazgató