NEM LESZ INTERNET - THERE WILL BE NO INTERNET

Internet kimaradás a Bolyai Kollégium épületeiben
2024. május 21., 13:15
Nem lesz internet csütörtök délelőtt! ALSO IN ENGLISH!

Tisztelt Hallgatók! Tisztelt Vendégeink!

A Miskolci Egyetem Informatikai Központ tájékoztatása szerint az optikai hálózat javítási munkálatai miatt a Bolyai Kollégium épületeiben – Uni-Hostel Diákotthon és E/1-E/4 épületek – az internet szolgáltatás szünetelni fog 2024. május 23-án reggel 8 órától, előreláthatóan 11 óráig.

A munkavégzés alatt sem a vezetékes, sem a WiFi szolgáltatás nem fog működni.

Megértésüket köszönjük!

*   *   *   *   *

Dear Students! Dear Guests!

According to the information of the University of Miskolc Informatics Centre, due to the repair works of the optical network in the buildings of Bolyai Student Hostel - Uni-Hostel Student Residence and E/1-E/4 buildings - the internet service will be interrupted from 8 am on 23 May 2024 until 11 am.

During the work, neither wired nor WiFi service will be available.

Thank you for your understanding!

Bolyai Student Hostel