KÖLTÖZZ BE!

2022. december 2., 13:05

A Miskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma várja minden egyetemi hallgató jelentkezését. Kollégiumi elhelyezésre pályázhatnak a finanszírozás módjától és a képzés jellegétől függetlenül, sőt a feltöltetlen férőhelyekre a hatályos szabályzatok alapján passzív hallgatói jogviszonyú hallgatók is kérhetik felvételüket.

Az évközi kollégiumi felvételhez csak a pályázati lap kitöltése és beküldése vagy leadása szükséges, más dokumentum vagy igazolás nem előfeltétele a sikeres pályázatnak.

pályázati lap a Bolyai Kollégium honlapján elérhető; megtalálhatják a Hallgatóknak/Formanyomtatványok menüben

néven.

A kitöltött és aláírt pályázati lapokat az E/2. kollégium 12. szobájában lehet ügyfélfogadási időben leadni vagy a kollegium@uni-miskolc.hu címre elektronikusan megküldeni. Jelentkezési határidő nincs, az elbírálás folyamatos.

A sikeres pályázókat a felvételről elektronikus levélben vagy NEPTUN üzenetben értesítjük.

Korlátozott számban és nem minden épületben vannak üres helyek!

A kollégiumi elhelyezéssel kapcsolatos kérdéseikre választ kaphatnak: