KOLLÉGIUMOK RENDJE

A kollégiumvezető tájékoztatója
2022. június 1., 11:10
Frissült a 2/2022. sz. Rektori utasítás alapján kiadott tájékoztató a kollégium rendjéről.
A rendelkezés 2022. június 1-től hatályos.

Tájékoztató a kollégium rendjéről, a belépés és benntartózkodás szabályairól

A 2/2022. sz. Rektori utasításban foglaltak szerint, a Miskolci Egyetem Bolyai Kollégium épületeiben lakó – az Uni-Hotel Diákotthon épülete és az E/1-E/6 épületek – hallgatók, kollégisták és látogatók, vendégek számára követendő szabályok a vonatkozó hatályos szabályzatokban elérhetőek:

A Szervezeti és Működési Szabályzat III. kötet Hallgatói Követelményrendszer kollégiumra vonatkozó részei és annak melléklete A kollégiumok működésére vonatkozó szabályzat.

A nevezett szabályzatokra mutató linkeket megtalálja a Hallgatóknak/Szabályzatok menüben vagy közvetlenül az alábbi linken:

A szabályok betartása 2022. június 1-től kötelező!

Miskolc, 2022. május 31.

Sulák László s.k.