JÓ HÍR - PÓTFELVÉTELIZŐKNEK

A KOLLÉGIUM VÁR RÁD
2022. augusztus 17., 14:40
Pótfelvételizők, később felvett hallgatók figyelmébe!

A Miskolci Egyetem Bolyai Kollégiuma - előreláthatóan - minden pótfelvételis jelentkezőnek tud férőhelyet biztosítani.

Jelentkezni az alábbi pályázati lap kitöltésével és a kollegium@uni-miskolc.hu elektronikus levelezési címre megküldésével lehet.

Az elbírálás folymatos, határidő nincs és a rendelkezésre álló férőhelyek és a jelentkező megadott igényeinek függvénye.

Értesítés e-mail-en vagy NEPTUN rendszeren keresztül történik. Javasoljuk a NEPTUN rendszerben az e-mail értesítések bekapcsolását és érvényes, létező és a hallgató által olvasott e-mail fiók megadását!