ELSŐSÖK - KOLLÉGIUMI FELVÉTELI

A kollégiumi felvételi eljárás elsőévesekre vonatkozó pontjai
2021. július 29., 10:45
Cimkék:elsősök, elsőévesek, gólya, gólyák, kollégium, felvételi, 2021/2022 tanév
2021. július 29-én csütörtökön elindul a kollégiumi felvételi eljárás a 2021/2022. tanévre felvételt nyert elsőéves (BA, BSc, osztatlan), most felvételt nyert mesterszakos (MA, MSc) és doktorandusz hallgatók részére.

Elsőéves hallgatók felvételi eljárására vonatkozó időpontok

(Kivonat a Kollégiumi Felvételi Ütemtervből)

15.         A ME-HÖK elkészíti az első évesek felvételi ajánlását.

Határidő: 2021. július 19. (hétfő)

16.         A Miskolci Egyetem elsőéves hallgatói az internet alapú Elektronikus Pályázati Rendszeren keresztül kötelesek jelentkezni (www.mehok.uni-miskolc.hu/unisys). Az igénylők elektronikusan kitöltik a pályázati lapokat és csatolják a megfelelő igazolásokat.

A PÁLYÁZATI IDŐSZAK KEZDETE: 2021. július 29. (csütörtök) 1200

A PÁLYÁZATI IDŐSZAK VÉGE: 2021. augusztus 13. (péntek) 2400

17.         A kari HÖK KB-k megtartják az elsőévesek felvételi eljárását és döntésük eredményét leadják az E/2. kollégium 10-es szobájában, vagy megküldik a kollig@uni-miskolc.hu és a bolkonya@uni-miskolc.hu elektronikus levelezési címre.

Határidő: 2021. augusztus 18. (szerda) 1000

18.         A kari HÖK KB elnökök a kollégiumi vezetés ellenjegyzése után közzéteszik az elsőévesek felvételi eljárásának eredményét. A felvételi eljárás eredményét a kari HÖK honlapján, valamint a következő internet címen is meg lehet tekinteni: http://kollegium.uni-miskolc.hu.

Határidő: 2021. augusztus 19. (csütörtök)

19.         A kari HÖK KB-k elkészítik a 2021 augusztusában felvételt nyert elsőéves hallgatók kollégiumi szobabeosztását, és ellenjegyzésre leadják az E/2. kollégium 10-es szobájában, vagy megküldik a kollig@uni-miskolc.hu és a bolkonya@uni-miskolc.hu elektronikus levelezési címre.

Határidő: 2021. augusztus 24. (kedd) 1000

20.         A kari HÖK KB elnökök a kollégiumi vezetés ellenjegyzése után közzéteszik a 2021 augusztusában felvételt nyert elsőéves hallgatók kollégiumi szobabeosztását. A szobabeosztást meg lehet tekinteni a http://kollegium.uni-miskolc.hu weboldalon is.

Határidő: 2021. augusztus 27. (péntek)

A kari alelnökök kötelesek a Kollégiumi Felvételi Ütemtervet minden hallgató számára hozzáférhetővé tenni.

A ME-HÖK Kollégiumi Bizottság a Kollégiumi Felvételi Ütemtervet megtárgyalta és elfogadta. A Kollégiumi Bizottság a felvételi ütemterv változtatásának jogát fenntartja!

Sulák László sk.

Pente Zsombor sk.