RENDKÍVÜLI - UNI-HOTEL KIKÖLTÖZÉS

2020. november 11., 13:40
Az Uni-Hotel Diákotthon igazgatójának rendelkezései

Tájékoztató az Uni-Hotel Diákotthoni kiköltözés rendjéről

A 12/2020.sz. Rektori utasítás – a 484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet végrehajtásáról a Miskolci Egyetemen – a COVID-19 fertőzés terjedésének csökkentése érdekében elrendeli az Egyetem kollégiumainak bezárását.

A bérlők (hallgatók) kötelesek kiköltözni a Diákotthonból
2020. november hó 14. nap, szombat 1600 óráig.

A fent megadott időponton túl a Diákotthonban kizárólag a határon túli és külföldi hallgatók, a hatósági házi karantén kötelezettséget teljesítők, valamint rektori méltányossággal rendelkezők jogosultak a Diákotthonban tartózkodni.

A kiköltözés részletes rendjéről az alábbiakban tájékoztatom a diákotthoni bérlőket (hallgatókat).

A Diákotthon épületében a szájat és orrot eltakaró maszk használata és a kézfertőtlenítés továbbra is kötelező!

A kiköltözést és leszerelést az alábbiak szerint tesszük lehetővé, kérem az időpontok betartását.

A kiköltözés és leszerelés az UNI-HOTEL Diákotthon épületében:

2020. november 12. csütörtök 900-1600 óra között,

2020. november 13. péntek 900-1600 óra között,

2020. november 14. szombat 900-1600 óra között.

A Diákotthonból történő kiköltözés alkalmával az alábbi teendőket szíveskedjenek elvégezni:

- A szobát ki kell takarítani. (pl. a flakonokat, üvegeket a gyűjtőbe levinni, a

szemetet kivinni)

- A hűtőt kiüríteni, leolvasztani, kitakarítani.

A leltár és állapotfelmérő lap alapján, a leltár átvevője tételesen átnézi a felszerelési tárgyakat. Kérjük a leltár átvételének gyorsítása miatt, úgy készítse elő az átadást, hogy a leltár a lehető legrövidebb idő alatt megtörténhessen.

A leltár átadása után a szobát csomagjaival együtt el kell hagynia. A mágneskártya, és a belépőkártya a szobaleltár része, azoknak a leadása kötelező.

A szobaleltár átadását követően már csak külön engedéllyel léphet be a lakóegységbe.

Az átadás-átvétel megtörténtét (a hiányzó tárgyakat tételesen rögzíteni kell, hiány esetén a hiány összegét azonnal be kell fizetnie az UNI-HOTEL Diákotthon pénztárába) aláírással a szoba-és állapotfelmérő lapon igazolni köteles.

A kiköltözés és leszerelés folyamán csak Diákotthoni lakók tartózkodhatnak az épületben!

Lift használatát, az első és a második emeleten lakók esetén kérem, mellőzni szíveskedjenek.

A rektori méltányossági kérelmek elbírálásának eredményéről 2020. november 13. 2000 óráig kapnak értesítést a hallgatók.

Aki hatósági házi karanténban van vagy járványügyi megfigyelés alatt áll az otthonában, illetve állandó lakcímén, azt kérem, jelezni szíveskedjen a kollegium@uni-miskolc.hu címen név és szobaszám megadásával. A karantén lejártát követően biztosítunk lehetőséget a kiköltözésre, előzetes, e-mailen történt egyeztetést követően.

Kérdéseivel, problémáival a direktor@uni-hotel.hu, kollig@uni-miskolc.hu, vagy a bolkonya@uni-miskolc.hu címre küldött elektronikus levél útján fordulhat.

Miskolc, 2020. november 11.

Káelné Kovács Rita s.k., Miskolci Diákotthon Kft. ügyvezető