FELVÉTELI EREDMÉNYEK - 2020/2021. TANÉV

2020. június 18., 18:40
A Miskolci Egyetem Hallgatói Önkormányzat kari Kollégiumi Bizottságai meghozták döntésüket.

A ME-HÖK kari KB-k döntését tartalmazza az alábbi linken elérhető táblázat. (Minden kar, illetve a doktorandusz hallgatók eredménye is Neptun azonosító szerint rendezve):

A felvételt nyert Hallgatók a 2020/2021-es tanévben 10 hónapra (2020. szeptember - 2021. június) kollégiumi elhelyezést kapnak. Az elhelyezés pontos helyét (épület, szoba) ez a döntés nem határozza meg.

A szobabeosztásról a ME-HÖK kari KB-k később döntenek!

A felvételt nem nyert Hallgatók jogorvoslati kérelmet vagy méltányossági kérelmet nyújthatnak be az Elektronikus Pályázati Rendszeren keresztül.

Határidő: 2020. július 6. (hétfő).

Továbbá felhívjuk a felvételt nem nyert Hallgatók figyelmét, hogy hamarosan a Neptun rendszeren keresztül fontos üzenetet fognak kapni.