BEKÖLTÖZÉS ELŐTT – olvasnivalók

2018. augusztus 31., 08:40
Az alábbi dokumentumokat és szabályzatokat ajánljuk áttanulmányozni beköltözés előtt.

A dokumentumokból saját példányt kapnak beköltözéskor, azokat nem kell kinyomtatniuk. A kollégiumi bentlakási szerződés változott az előző évihez képest, azok is olvassák át aláírás előtt, akiknek már ismerős.

Hasznos szabályzatok és az új adatvédelemmel kapcsolatos szabályzat innen is elérhető – erősen javasolt mind!

Korábban már közzétettük a beköltözéssel kapcsolatos legfontosabb tudnivalókat az Uni-Hotel Diákotthonba beköltözőknek és a Bolyai Kollégium E/1-E/6 épületeibe költözőknek is.