HIDEG A SZOBA?

2022. november 10., 09:20
A kollégiumi szobák hőmérsékletéről és a fűtéssel kapcsolatos panaszbejelentés menetéről.

A 8/2022. számú Rektori -Gazdasági Vezetői utasítás rendelkezik a Miskolci Egyetem Bolyai Kollégium épületeiben történő hőfokszabályozásról.

Az utasítás értelmében a kollégiumi épületekben 20 Celsius fok alá nem süllyedhet a hőmérséklet.

Amennyiben azt tapasztalják, hogy a kollégiumi szobákban a rendelkezéssel ellentétben a hőmérséklet alacsonyabb vagy a fűtéssel probléma van, akkor az erre a célra létrehozott e-mail címre küldött elektronikus levélben - ami mindenképpen tartalmazza a bejelentő neve mellett az épület és a helyiség (szoba) számát, ahol a hőmérséklet nem megfelelő - vagy az erre a célra létrehozott információs telefonszám hívásával jelezhetik esetük kivizsgálására vonatkozó igényüket.

E-mail cím: rezsi@uni-miskolc.hu

Információs telefonszám: +36-70-371-7912