ELSŐSÖK - FELVÉTELI EREDMÉNYEK

2021/2022. tanévre kollégiumi felvételt nyertek
2021. augusztus 19., 16:30
Az elsőéves hallgatók felvételi eljárásának eredménye

Miskolci Egyetem Bolyai Kollégiumába (Uni-Hotel Diákotthon épülete és az E/2-E/6. épületek) jelentkező elsőévesek létszáma idén is meghaladta a feltölthető hallgatói férőhelyek számát. Annak érdekében, hogy a lehető legtöbb hallgató kerülhessen be a kollégiumba néhányukat csak ideiglenes helyen tudjuk elhelyezni.

Az ideiglenes hely azt jelenti, hogy a Bolyai Kollégium 2022. június 24-ig - a tanév végéig - vállalja a felvételt nyert hallgatók elhelyezését azzal a feltétellel, hogy a hallgató megértette és tudomásul veszi, hogy a beköltözéstől a fenti időpontig a kollégium felajánlhat (előreláthatóan szeptember hónapban) más férőhelyet a hallgatónak, aki köteles oda átköltözni.

Aki a fenti feltételeket nem fogadja el, azt nem tudjuk beköltöztetni. Kérjük szíves megértésüket és együttműködésüket!

Amennyiben a felvételi eljárással kapcsolatban bármilyen kérdése lenne, kérem, forduljon a kari Kollégiumi Bizottság elnökéhez.