NYÁRI KOLLÉGIUM 2021 - BOLYAI E/5

Nyári Kollégium 2021 - Bolyai Kollégium E/5 épület
2021. június 7., 15:40
Nyári Kollégium 2021 - Bolyai Kollégium E/5 épület. Tájékoztató és jelentkezési lap.

Tájékoztató

Bolyai Kollégium – Nyári Kollégium 2021

Tisztelt Hallgatók!

A Bolyai Kollégium idén is lehetőséget biztosít a Miskolci Egyetem hallgatói számára a nyári benntartózkodásra. A jelentkezők az E/5 és az Uni-Hotel Diákotthon kollégiumi épületekbe kérhetik elhelyezésüket július és augusztus hóban.

Az elhelyezést nyert hallgatók leghamarabb 2021. június 27-én vasárnap 10:00 órától költözhetnek be és legkésőbb 2021. augusztus 26-án 8:00 óráig kell elhagyniuk férőhelyüket.

Azoknak a kollégistáknak, akik június 27-től nyári elhelyezést kaptak és az E/2, E/3, E/4 és E/6 épületekben laknak, nyári férőhelyüket legkésőbb 2021. június 30. 15.00 óráig el kell foglalniuk.

A Jelentkezési lap leadási határideje 2021. június 17. 12:00 óra.

Nyári elhelyezést kérvényezni a Jelentkezési lap e-mailben való megküldésével lehet.

A nyomtatvány megtalálható a Bolyai Kollégium honlapján a Hallgatóknak/Formanyomtatványok menüben.

Jelentkezéseket csak a fenti nyomtatványon fogadunk el!

A Nyári Kollégium díja (mely az ÁFA-t tartalmazza):

Kötelező szakmai gyakorlatot teljesítő ME hallgatóknak (igazolással):

20000,- Ft/fő/hó

Miskolci Egyetem hallgatóinak:

36000,- Ft/fő/hó

1500,- Ft/fő/éj

Miskolci Egyetem külföldi hallgatóinak (pl. ERASMUS, Stipendium Hungaricum, PhD):

36000,- Ft/fő/hó

1500,- Ft/fő/éj

Miskolci Egyetem PhD hallgatóknak (államilag finanszírozott képzés) E/2-E/6 kollégium:

10000,- Ft/fő/hó

Miskolci Egyetem PhD hallgatóknak (államilag nem finanszírozott képzés) E/2-E/6 kollégium:

15800,- Ft/fő/hó

A szakmai gyakorlaton való részvételt a szakmai gyakorlati hely által kiállított dokumentummal igazolni szükséges és azt a kérvénnyel együtt le kell adni.

Beköltözéskor készpénzzel vagy bankkártyával, nyugta vagy számla ellenében 1 havi díjat előre meg kell fizetni, ha a tervezett benntartózkodás ennél rövidebb, akkor annak teljes összegét.

A nyári kollégiumi elhelyezéssel kapcsolatban további információt a 46/565-111/14-91-es telefonszámon vagy a szallas@uni-miskolc.hu elektronikus levelezési címen kaphatnak.

A beköltözéshez védettségi igazolvány szükséges, melyet érkezéskor a recepció ellenőriz.

Miskolc-Egyetemváros, 2021. május 20.

Sulák László
kollégiumvezető

Figyelem! Kérjük, azok is adjanak be Jelentkezési lapot, akik jelenleg a kollégiumban laknak, mert csak ez esetben tudjuk elhelyezésüket 2021. július 1-től biztosítani.