NYÁRI KOLLÉGIUM 2021 - UNI-HOTEL

Nyári Kollégium 2021 - Uni-Hotel Diákotthon
2021. június 7., 15:25
Nyári Kollégium 2021 - Uni-Hotel Diákotthon. Tájékoztató és jelentkezési lap.

Tájékoztató

Uni-Hotel Diákotthon – Nyári Kollégium 2021

Tisztelt Vendégeink!

Az Uni-Hotel Diákotthon lehetőséget biztosít a Miskolci Egyetem hallgatói számára a nyári benntartózkodásra 2021. július és augusztus hónapokban.

A jelentkezési lapot a matiscsak.blanka@uni-hotel.hu e-mail címre kell benyújtani (1. számú melléklet: Jelentkezési lap).

A Jelentkezési lap leadási határideje 2021. június 17. 12:00 óra.

A havidíj a Miskolci Egyetem hallgatóinak 40.000,- Ft/fő/hó (mely összeg az 5%-os általános forgalmi adót tartalmazza.)

Beköltözéskor készpénzzel vagy bankkártyával, nyugta vagy számla ellenében 1 havi díjat előre meg kell fizetni, ha a tervezett benntartózkodás ennél rövidebb, akkor annak teljes összegét.

Befizetni az Uni-Hotel Diákotthon recepcióján lehet.

Elhelyezés: 4 ágyas szobákban (2 db különálló 2 ágyas szoba, középen vizesblokkal /tusoló/, szobánként önálló teakonyhával, mini étkezővel, hűtőszekrénnyel, tv csatlakozási és internet csatlakozási lehetőséggel.

A nyári kollégiumi tartózkodással kapcsolatban további információt a 46/560-325-ös telefonszámon vagy a matiscsak.blanka@uni-hotel.hu és a szallas@uni-hotel.hu e-mail címeken kérhetnek.

A jelentkezési lap letölthető: http://uni-hotel.hu/hallgatoi-felulet/

A pályázatok elbírálása a jelentkezési lap beérkezésének sorrendjében történik.

A beköltözéshez védettségi igazolvány szükséges, melyet érkezéskor a recepció ellenőriz.

Miskolc, 2021. május 21.

Káelné Kovács Rita

UNI- HOTEL Diákotthon

menedzser

Figyelem! Kérjük, azok is adjanak be Jelentkezési lapot, akik jelenleg a kollégiumban laknak, mert csak ez esetben tudjuk elhelyezésüket 2021. július 1-től biztosítani.