Bejárat > Beköltözés, Hírek, információk > Tájékoztató az ideiglenes helyre felvételt nyert hallgatók részére

Tájékoztató az ideiglenes helyre felvételt nyert hallgatók részére

augusztus 31st, 2017 Kónya Attila

A Miskolci Egyetem Bolyai Kollégiumába (Uni-Hotel Diákotthon épülete és az E/1-E/6. épületek) jelentkezők létszáma idén is meghaladta a feltölthető hallgatói férőhelyek számát. Annak érdekében, hogy a lehető legtöbb hallgató kerülhessen be a kollégiumba néhányukat csak ideiglenes helyen tudjuk elhelyezni.

Az ideiglenes hely azt jelenti, hogy a Bolyai Kollégium 2018. június 29-ig vállalja a felvételt nyert hallgatók elhelyezését azzal a feltétellel, hogy a hallgató megértette és tudomásul veszi, hogy a beköltözéstől a fenti időpontig a kollégium felajánlhat más férőhelyet a hallgatónak, aki köteles oda átköltözni.

Aki a fenti feltételeket nem fogadja el, azt nem tudjuk beköltöztetni. Kérjük szíves megértésüket és együttműködésüket!