Bejárat > Beköltözés, Hírek, információk > Tájékoztató – a beköltözés dokumentumai

Tájékoztató – a beköltözés dokumentumai

augusztus 31st, 2017 Kónya Attila

A Bolyai Kollégium E/1-E/6. épületeibe felvételt nyert hallgatóknak beköltözéskor (felszereléskor) ki kell tölteni a Bentlakási szerződést és meg kell ismerni és el kell fogadni a Munkavédelmi utasításban és a Tűzvédelmi utasításban foglaltakat.

Kérjük a beköltözni szándékozó hallgatókat, hogy az alább elérhető dokumentumokat a beköltözés előtt olvassák el és tanulmányozzák át. Az iratokból a beköltözéskor mindenki saját példányt kap, azokat előre kinyomtatniuk nem kell!

A bentlakási szerződés – elsősorban – a nemzetközi hallgatók miatt kiegészült, kérjük felsőbbéves hallgatóinkat ők is tanulmányozzák át a már ismerős iratokat!

Az Uni-Hotel Diákotthonba felvételt nyert hallgatók szerződése