Bejárat > Beköltözés, Hírek, információk > Nyári Kollégium 2018

Tájékoztató

Bolyai Kollégium – Nyári Kollégium 2018

Tisztelt Hallgatók!

A Bolyai Kollégium idén is lehetőséget biztosít a Miskolci Egyetem hallgatói számára a nyári benntartózkodásra. A jelentkezők az E/5. kollégiumi épületbe kérhetik elhelyezésüket július és augusztus hóban. A tervezett nyári munkálatok és programok miatt más épületben a hallgatókat nem áll módunkban elszállásolni.

Az elhelyezést nyert hallgatók leghamarabb 2018. június 29-én péntek 14:00 órától költözhetnek be és legkésőbb 2018. augusztus 31-én 9:00 óráig kell elhagyniuk férőhelyüket.

Azoknak a kollégistáknak, akik július 1-től nyári elhelyezést nyertek és az E/1, E/2, E/3, E/4 és E/6 épületekben laknak nyári férőhelyüket legkésőbb 2018. július 2-án hétfő 18:00 óráig el kell foglalniuk.

A Jelentkezési lap leadási határideje 2018. június 22. 12:00 óra. Ezen időpontig leadott Jelentkezési lapok esetében tudjuk figyelembe venni a kéréseket (pl. szobatársak és szoba kiválasztása). A beköltözéskor előnyt élveznek azok a Hallgatók, akik kérvényüket a fenti határidőig leadták és a szállásdíjukat kifizették 2018. június 28. 22:00 óráig!

Nyári elhelyezést kérvényezni a Jelentkezési lap leadásával lehet. A kitöltött és aláírt nyomtatványt a Bolyai Kollégium igazgatóságán kell leadni ügyfélfogadási időben az E/2. épület Fsz. 9. helyiségében.

A nyomtatvány megtalálható a Bolyai Kollégium honlapjána Hallgatóknak/Formanyomtatványok/ menüben vagy közvetlenül letölthető innen!

Jelentkezéseket csak a fenti nyomtatványon fogadunk el!

A Nyári Kollégium díja (mely az ÁFA-t tartalmazza):

Kötelező szakmai gyakorlatot teljesítő Miskolci Egyetem hallgatóknak (igazolással):

15000,- Ft/fő/hó

500,- Ft/fő/éj

Miskolci Egyetem hallgatóinak:

36000,- Ft/fő/hó

1200,- Ft/fő/éj

Miskolci Egyetem külföldi hallgatóinak (pl. ERASMUS, Stipendium Hungaricum, PhD):

36000,- Ft/fő/hó

1200,- Ft/fő/éj

Miskolci Egyetem PhD hallgatóknak (államilag finanszírozott képzés):

9000,- Ft/hó

Miskolci Egyetem PhD hallgatóknak (államilag nem finanszírozott képzés):

14800,- Ft/hó

A szakmai gyakorlaton való részvételt a szakmai gyakorlati hely által kiállított dokumentummal igazolni szükséges és azt a kérvénnyel együtt le kell adni.

Beköltözés előtt készpénzzel (bankkártyás vagy más fizetési mód nem lehetséges), számla ellenében 1 havi díjat előre meg kell fizetni, ha a tervezett benntartózkodás ennél rövidebb, akkor annak teljes összegét.

Befizetni az E/5 kollégium portáján lehet
2018. június 26. kedd 10:00 órától 2018. június 28. 22:00 óráig.

A nyári kollégiumi elhelyezéssel kapcsolatban további információt az E/2. épület fsz. 9. szobájában, a 46/565-111/14-91-es telefonszámon vagy a koll.szallas@uni-miskolc.hu elektronikus levelezési címen kaphatnak.

Miskolc-Egyetemváros, 2018. június 6.

Sulák László

kollégiumigazgató

A fenti tájékoztató pdf formátumban innen tölthető le.