Bejárat > Beköltözés, Hírek, információk > Nyári Kollégium 2017

Nyári Kollégium 2017

június 6th, 2017 Kónya Attila

Tisztelt Hallgatók!

A Bolyai Kollégium idén nyáron – július és augusztus hónapban – is lehetőséget biztosít a Miskolci Egyetem hallgatói számára a nyári benntartózkodásra. A jelentkezők az E/6. kollégiumi épületbe kérhetik elhelyezésüket (teltház esetén az E/5. épület megnyitásra kerül). A tervezett nyári munkálatok és programok miatt más épületben a hallgatókat nem áll módunkban elszállásolni.

Az elhelyezést nyert hallgatók leghamarabb 2017. június 30-án 13:00 órától költözhetnek be és legkésőbb 2017. augusztus 31-én 9:00 óráig kell elhagyniuk férőhelyüket.

Jelentkezési határidő nincs, de a 2017. június 20. 15:00 óráig leadott igények esetében tudjuk figyelembe venni a különleges kéréseket (pl. szobatársak és szoba kiválasztása).

A frissített nyomtatvány megtalálható a Hallgatóknak/Formanyomtatványok menüben vagy letölthető innen.)

Jelentkezéseket csak a fenti nyomtatványon fogadunk el!

A Nyári Kollégium díja (mely az ÁFA-t tartalmazza):

kötelező szakmai gyakorlatot teljesítő ME hallgatóknak (igazolással):

400,- Ft/fő/éj,

Miskolci Egyetem hallgatóinak:

1200,- Ft/fő/éj,

ME doktorandusz hallgatóknak (államilag finanszírozott képzés):

9000,- Ft/hó,

ME doktorandusz hallgatóknak (államilag nem finanszírozott képzés):

14800,- Ft/hó.

A szakmai gyakorlaton való részvételt a szakmai gyakorlati hely által kiállított dokumentummal igazolni szükséges és azt a kérvénnyel együtt le kell adni.

Beköltözéskor készpénzzel (bankkártyás vagy más fizetési mód nem lehetséges), számla ellenében 1 havi díjat előre meg kell fizetni, ha a tervezett benntartózkodás ennél rövidebb, akkor annak teljes összegét.

A nyári kollégiumi tartózkodással kapcsolatban további információt az E/2. épület fsz. 9. szobájában, a 46/565-111/14-91-es telefonszámon vagy a koll.szallas@uni-miskolc.hu elektronikus levelezési címen kaphatnak.