Bejárat > Beköltözés, Hírek, információk > Nyári Kollégium 2016

Nyári Kollégium 2016

május 31st, 2016 Kónya Attila

Tisztelt Hallgatók!

Idén nyáron – július és augusztus hónapban – a Bolyai Kollégium lehetőséget biztosít a Miskolci Egyetem hallgatói számára a nyári benntartózkodásra. A jelentkezők az E/6. kollégiumi épületbe kérhetik elhelyezésüket. A tervezett nyári munkálatok és programok miatt más épületben a hallgatókat nem áll módunkban elszállásolni.

Az elhelyezést nyert hallgatók leghamarabb 2016. június 28-án 1000 órától költözhetnek be és legkésőbb 2016. augusztus 26-án 900 óráig kell elhagyniuk férőhelyüket.

Jelentkezési határidő: 2016. június 20. 1500 óra.

A fenti időpontig leadott jelentkezések esetében tudjuk figyelembe venni a különleges kéréseket (pl. szobatársak és szoba kiválasztása); jelentkezéseket üres férőhelyek esetén a fenti határidőn túl is elfogadunk.

Frissült a jelentkezéshez szükséges formanyomtatvány, jelentkezést csak az új Jelentkezési lap-on fogadunk el! (Megtalálható a Hallgatóknak/Formanyomtatványok menüben vagy letölthető innen.)

A Nyári Kollégium díja (mely az ÁFA-t tartalmazza):

kötelező szakmai gyakorlatot teljesítő ME hallgatóknak (igazolással):

400,- Ft/fő/éj,

Miskolci Egyetem hallgatóinak:

1200,- Ft/fő/éj,

ME doktorandusz hallgatóknak (államilag finanszírozott képzés):

9000,- Ft/hó,

ME doktorandusz hallgatóknak (államilag nem finanszírozott képzés):

14800,- Ft/hó.

A szakmai gyakorlaton való részvételt a szakmai gyakorlati hely által kiállított dokumentummal igazolni szükséges és azt a kérvénnyel együtt le kell adni.

A nyári kollégiumi tartózkodással kapcsolatban további információt az E/2. épület fsz. 9. szobájában, a 46/565-111/14-91-es telefonszámon vagy a koll.szallas@uni-miskolc.hu elektronikus levelezési címen kaphatnak.