Bejárat > Beköltözés, Hírek, információk > Kollégiumi szobabeosztás – elsőévesek, felsőbbévesek és doktoranduszok

Kollégiumi szobabeosztás – elsőévesek, felsőbbévesek és doktoranduszok

augusztus 26th, 2016 Kónya Attila

Az alábbi hivatkozásokon megtekinthetőek a kollégiumi szobabeosztások a 2016/2017-es tanévre.

Felhívjuk a beköltözni szándékozó hallgatók figyelmét néhány rendkívül fontos tudnivalóra!

A Miskolci Egyetem Bolyai Kollégiumába (Uni-Hotel Diákotthon épülete és az E/1-E/6. épületek) jelentkezők létszáma meghaladta a feltölthető hallgatói férőhelyek számát. Annak érdekében, hogy a lehető legtöbb hallgató kerülhessen be a kollégiumba néhányukat csak ideiglenes helyen tudjuk elhelyezni.

Az ideiglenes hely azt jelenti, hogy a Bolyai Kollégium 2017. június 30-ig vállalja a felvételt nyert hallgatók elhelyezését azzal a feltétellel, hogy a hallgató megértette és tudomásul veszi, hogy a beköltözéstől a fenti időpontig a kollégium felajánlhat más férőhelyet a hallgatónak, aki köteles oda átköltözni.

Aki a fenti feltételeket nem fogadja el, azt nem tudjuk beköltöztetni. Kérjük szíves megértésüket és együttműködésüket!

Továbbá felhívjuk a tartozással rendelkező hallgatók figyelmét, hogy a beköltözés feltétele, hogy azt a Neptun rendszeren keresztül a beköltözés előtt rendezzék! Akinek tartozása van azt nem tudjuk a kollégiumba felszerelni.